Walmart Entegrasyon Yöntemleri: Çözüm Sağlayıcıları

Aşağıdaki sistemler ürün yönetimi , Kurulumu, Envanter, Siparişler, Fiyatlandırma işlemleri için tam entegre olan Walmart’ın onayladığı çözüm partnerleridir.

Tedarikçi Servisleri

Çözüm Sağlayıcıları Satıcıların, e-ticaret verilerini birden fazla pazar platformunda veri yayınları aracılığıyla yönetmesine ve senkronize etmesine yardımcı olur. Bu sağlayıcılar, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi (ürün belirleme, envanter, sipariş yerine getirme ve fiyatlandırma gibi) sunar ve kendilerinden gönderilen yayınlarla ilgili sorunlara destek sağlar. Bazı Çözüm Sağlayıcılar tam hizmet entegrasyonu sunarken, diğerleri yalnızca belirli işlevleri gerçekleştirir. Her entegrasyon sizin özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır, bu nedenle maliyetler, özellikler ve yetenekler hakkında bilgi toplamak için doğrudan Çözüm Sağlayıcıya ulaşmalısınız. Şu anda birden fazla Çözüm Sağlayıcı ile çalışıyoruz ve listeye eklemeye devam ediyoruz.

Özel Çözümler

Sağlayıcı adı
Ürün Ayarlama ve Yönetimi Envanter Sipariş Fiyat

 

Sağlayıcı Adı Sunulan Hizmetler
Satış vergisi hesaplamaları ve raporlaması
Sipariş yerine getirme ve Ücretsiz 2 günlük Nakliye özelliği
Satış vergisi raporlama ve dosyalama
Yardım masası uygulaması

Sık sorulan Sorular

Çözüm Sağlayıcı Nedir?

Çözüm Sağlayıcı, e-Ticaret işinizi yürütmenize yardımcı olacak özel hizmetler sunan üçüncü taraf bir şirkettir. Çözüm Sağlayıcı ile çalışmak, işinizi daha verimli hale getirebilir ve çevrimiçi satışlarınızı optimize edebilir.