Genel

E-ticaret alyapı sistemlerinde ve dijital pazarlama alanlarında uzamanlaşmış bilgi ve internete teknolojileri firmasıyız.
E-Ticaret girişimlerinin, kobilerin, kurumsal markaların tasarım, geliştirme ve pazarlama yoluyla yurtiçinde ve yurtdışında büyümelerine yardımcı oluyoruz.

Şirketlerin iş ihtiyaçlarına , durumları ve gereksinimlerine göre Ticimax, Ideasoft, Squarespace, Magento gibi diğer platformlardan Omnticaret’e, Shopify’a, Woocommerce’a, Yahoo E-commerce, Saleforce’a taşınmasına yardımcı oluyoruz olduk olmaya devam ediyoruz. Lütfen yeni bir eticaret alt yapısına geçmek istiyorsanız bizim ücretsiz eticaret danışmanlık hizmetimizden yararlanıp. Size en uygun yapıyı önereceğimizden emin olabilirsiniz.

Genelde saatlik ücret talep etmiyoruz. Uzmanlığımız, müşterilerimize saatlik bir oranda ölçülebileceklerin ötesinde çok değer katıyor. Fiyatlarımız sabit ve bellidir. Proje bazında faturalandırma yapıyoruz. Hizmetlerimizi kullanarak alacağınız yatırım getirisine karşılık gelen değere dayalı fiyatlandırmayı tercih ediyoruz.
Çalışmalarımız % 100 garantilidir ve proje sonunda tamamen memnun kalmazsanız işleri düzeltmek için elimizden geleni yapacağız.
Evet. bu projeye göre işin durumuna göre gerçekleşebilir.
Lütfen referanslar ve sonuçlar için referanslar sayfamızı inceleyebilirsiniz.. Tüm müşteri listemizi ve iletişim bilgilerimizi incelemekten çekinmeyiz.
Yerimiz İstanbulda Kadıköye, Gözetepe ve Büyükçekmece ofislerinden hizmet vermektedir. Kurucularımız İstanbul, Kanadada bulunmaktadır.
Kurucu ortaklarımız kendi alanlarında uzmanlaşmış profesyonel çalışanlardan oluşan bir geniş bir tecrübeye sahiptirler, böylece her proje için mükemmel bir ekip kurabiliriz. Ekibimizin bir bölümü yurtdışında bulunmaktadır. ?

E-ticaret

Woocommerce ve Shopify platformunda online mağazalar kuruyoruz. Ayrıca Yerel E-ticaret paketi Omniticaret sistemleri kuruyoruz.

Bir e-ticaret mağazasının maliyeti, projenin karmaşıklığına bağlı olarak değişir. Projelerimizin çoğu Shopify 2500 ₺ , Woocommerce 2900₺ Omniticaret 2500₺ den başlayan fiyatlar şeklinde başlamaktadır.

Websitenizin boyutuna ve karmaşıklığına göre bir e-ticaret websitesinin kurulumu hazır şablon ve temalarla ile yapılması talep edilirse  5-10 gün ,  Tasarım özelliştirilmesi istenirse yaklaşık tüm kurulum 10-20 . Daha özel detaylı projelerde  baştan sona 3-6 hafta sürebilmektedir.

Evet, olacak. Sitenize gelen% 40 trafik oranının bir mobil cihazdan olacağı göz önüne alındığında … bunu mutlaka göz önünde bulunduruyoruz.

Popüler  mobil cihazlarda ve browserlarda test ediyoruz.

  • iOS: Safari and Google Chrome (latest versions)
  • Android: Browser and Google Chrome (latest versions).
  • Opera
  • Firefox

Şu anda Blackberry OS veya Blackberry QNX, Opera Mobile, Symbian veya diğer mobil tarayıcıları test etmiyoruz. Bunları kullanarak test etmemize ihtiyacınız varsa, bunun için ayrı bir test sağlayabiliriz.

Shopify, mağazanız açıldığında size yardımcı olmak için 7/24 destek sunar. Ayrıca Websy’den Standart yada VIP desteklerimizi sunuyoruz. Ayrıca Omniticaret e-ticaret peketinden ücretsiz kurulum desteği ve kurulum sonrası 7/24 destek alabilirsiniz.

Her proje benzersizdir ve her iş sözleşmesi için daima bir zaman çizelgesi kapsamı ve tahminde bulunuruz. Bunlar sadece tahminler olsa da,  ortalama süre tüm bilgiler hazır olması halinde 5-15 gün için eticaret sitenizi açılmaktadır. Projenizin ne kadar spesifik ve detaylı olmasına görede süre değişebilmektedir.

Dijital Pazarlama Çözümleri

Evet yapıyoruz. Arama Motoru Optimizasyonu, web sitenizi Google gibi arama motorlarındaki arama sonuçlarında organik olarak daha da yükseltmekle ilgilidir. Sonuçları ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla trafik alırsınız.  İyi yazılmış, anahtar kelimler, zengin ve uygun içeriğe odaklanma işin anahtarıdır.

Yurtdışında seo çalışması, Google ve dijital reklamcılık konusunda deneyimlerimizi size sunmaktan gurur duyarız. Bir çok yurtdışı müşterilerimize yaptığımız çalışmaları referanslar sayfamızda bilgi alabilir yada bilgi talep formunu doldurarak bizden bilgi alabilirsiniz.

Açıkçası, Bazı durumlara göre değişir. En hızlı sonuçlar için çabalıyoruz. Herhangi bir anlamlı değerlendirme için sağlam veri toplamak için 3 ayın minimum zaman olduğunu söylüyoruz.
Evet, reklam harcamalarınız için bir kredi kartı kullanmanız gerekir. Kredi kartınızı, reklam harcamalarını doğrudan seçilen platforma ödeyebilmeniz için bağlarız. Harcamalarınızı buradan kontrol edebilirsiniz.