SEO AJANSI

Türkiye’nin en büyük SEO ajanslarından biri olan Mobitek, 16 kişillik uzman kadrosu ile müşterine hizmet vermektedir. Referansları arasında Bernardo, LTB Jeans, Lescon, Lufian, Pierre Cardin, Konyalı Saat, SneaksUp, Cacharel gibi perakende devleri yer almaktadır.

Mobitek sadece bir SEO Ajansı değil aynı zamanda Google Adwords ve Facebook Reklam hesap yönetimi yapan bir dijital pazarlama ajansıdır. Mobitek’te çalışan SEO Uzmanları her sektörden edindikleri deneyimleri müşterilerine uygular ve başarıya ulaşmalarını sağlamayı hedef edinirler.

SEO Ajansı Nedir?

Bireysel veya kurumsal bir web sitesi için SEO hizmeti veren şirkete SEO Ajansı denir.

Birçok kurumsal şirket veya eticaret sitesi kendi bünyesinde çalışacak iyi bir SEO Uzmanı bulamayabilir veya bulsa bile bütçesi yeterli olmayabilir. SEO ajansları hem alanında uzman SEO Uzmanları barındırdığı gibi hem de daha uygun maliyetli SEO hizmeti sunabilirler.

SEO Ajansı ile Çalışmanın Avantajları

Alanında uzman SEO Uzmanları tarafından verilen danışmanlık ve hizmet.
Aylık olarak ödeyeceğiniz SEO bütçenizin belirli olması.
Arama motorlarının algoritma değişikliklerinden en az şekilde negatif olarak etkilenme ve hızlı bir şekilde web sitenizin yeni algoritmaya uygun hale getirilmesi.
Ajansın diğer hizmetlerinden de uygun fiyatlarla yararlanmanız, eğer Adwords hesabınızın var ise Adwords tarafındaki verilerin SEO’da da verimli olarak kullanılabilmesi.
Aylık olarak yapılan çalışmaların raporlanması, sunulması ve toplantı desteği.

SEO Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir SEO Ajansı ile çalışırken dikkat etmeniz gereken birçok detay mevcuttur. Bunların başında ajansın referansları bulunmaktadır. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yalan beyanlarda bulunan kişiler ve kurumlar olabilir. Size verilen referansların doğruluğunun sorgulanması gerekmektedir.

Size danışmanlık verecek SEO Uzmanı sizi başarıya götürecek en önemli faktörlerden biridir. Web sitenizin SEO çalışmalarını yapacak ve SEO Danışmanlığı verecek uzmanın daha önce çalıştığı şirketler ve projeler web sitenize yapılacak çalışmalar ile ilgili fikir verebilir.
SEO Ajansı seçerken fiyat politikası da bir seçim kriteri olarak görülebilir. SEO, yatırım getirisi en yüksek dijital pazarlama kanalı olduğu için SEO çalışmaları için size teklif edilen aylık SEO Hizmeti ücreti size verilen hedefler ile doğru orantılı olmalıdır. Unutmayın ki çok fazla anahtar kelimeye SEO çalışması yapmaktan ziyade doğru ve aranma hacmi yüksek olan anahtar kelimeler hedeflenmelidir.

websitesiguncelleme