Hızlı çözüm

5-7 günde kurulumu yapılabilen ve hemen online satışa geçebileceğiniz gelişmiş  e-ticaret yazılımları sunuyoruz. Yurt dışında ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz web siteleri ve ödeme entegrasyonlarınızı yapıyoruz.

Ekonomik fiyatlar

Yeni bir iş kurmanın , girişimcilliğin ne demek olduğunuz çok iyi biliyoruz. Bir işletme açarken minimum bütçe ile hareket etmek zordur.  Bu paralelde bir websitesine mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle fiyarlarımızı minimum düzeyde tutmaya çabalıyoruz ki herkes bütçesinizi aşmayacak çözümlerle online ortamda bulunabilsinler

E-ticaret için uygun giriş maliyeti

E-ticaret projenizin web sitesi için yapılan yatırım maliyeti farklı bütçelerde olabiliyor. Bu noktada e ticaret web sitesi kurulum giriş maliyetinizi bizimle çalıştığınızda performans & fiyat bazında uygun kurulum maliyetleri ile diğer harcamalarınıza bütçe kalacaktır.

Sektöre göre profesyonel
E-ticaret Kurumsal Web siteleri kurulumları

Biz çok disiplinli bir ekibiz. Çevrimiçi Mağazalar, Web Siteleri ve Satış Noktaları Tasarlıyor ve Geliştiriyoruz. Projenizi veya ürününüzü Dijital Dünyaya sunabilmeniz için projenizin başından sonuna kadar size rehberlik ediyoruz.

Hakkımızda

E-ticaret & Yazılım Danışmanlık Servisleri

Websitesiyonetimi websitesi güncelleme, WordPress , E-ticaret , E-ihracat , içerik yönetim sistemleri konusunda danışmanlık, teknik uzman ve kurulum desteği sağlar. İhtiyaçlarınıza göre sabit fiyatlı destek paketleri sunar yada bir defalık işlerinizi için satın alabileceğiniz gelişmiş websitesi bakım güncelleme servis ve hizmetlerini sunar.

E-ticaret E-ihracat Sitesi Yönetim ve Bakım Desteği

Kısaca

İhtiyacınız olduğu ölçüde web sitesi yönetimi ve e ticaret sitesi yönetimi aylık destek ve yönetim hizmetlerini sağlayabiri. İşiniz ve web siteniz büyüdükçe, ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri sunuyoruz.

Kararınız Tamam ise