Hızlı çözüm

1 günde kurulumu yapılabilen ve hemen online satışa geçebileceğiniz gelişmiş  e-ticaret yazılımları sunuyoruz. Yurt dışıan ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz websiteleri ve ödeme entegrasyonlarınızı yapıyoruz. Dilerserin kurumsal modern görünümlü siteler hızlıca kurulumlarınız yapıyoruz.

Ekonomik fiyatlar

Yeni bir iş kurmanın , girişimcilliğin ne demek olduğunuz çok iyi biliyoruz. Bir işletme açarken minimum bütçe ile hareket etmek zordur.  Bu paralelde bir websitesine mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle fiyarlarımızı minimum düzeyde tutmaya çabalıyoruz ki herkes bütçesinizi aşmayacak çözümlerle online ortamda bulunabilsinler

Ödeme kolaylığı

Müşterilerimiz profesyonel websitesi paketlerimizi ve websitesi hizmetlerimizi 75 TL üzeri alışverişlerinizde tüm kredi kartlarına 12 ay taksitle ödeme kolaylığını sağlıyoruzo

Şaşırtıcı web siteleri
Tasarlıyoruz

Contact Us

How Find Us

Biz çok disiplinli bir ekibiz. Çevrimiçi Mağazalar, Web Siteleri ve Satış Noktaları Tasarlıyor ve Geliştiriyoruz. Projenizi veya ürününüzü Dijital Dünyaya sunabilmeniz için projenizin başından sonuna kadar size rehberlik ediyoruz.

Çalışma Prensiplerimiz

COMMODO SCELERISQUE.

Ut a parturient ad vestibulum lectus varius dignistami sarim fusce mi pos uere ante vivamus vesti bulum part urient sed a sit fermentum eros.

PARTURIENT FRINGILLA.

Elit suspendisse ut in senectus in vivamus magnis adipiscing placerat accumsan laoreet nec penatibus a vel ut ipsum platea diam proin facilis.

VESTIBULUM CONSECTETUR.

Vestibulum nam lobortis scelerisque eu mi leo orci placerat a parturient congue non commodo felis in dui lacinia potenti aptent torquent mia.

About Us

E-ticaret & WordPress danışmanlık

Websitesiyonetimi websitesi güncelleme, WordPress , E-ticaret , E-ihracat , içerik yönetim sistemleri konusunda danışmanlık, teknik uzman ve kurulum desteği sağlar. İhtiyaçlarınıza göre sabit fiyatlı destek paketleri sunar yada bir defalık işlerinizi için satın alabileceğiniz gelişmiş websitesi bakım güncelleme servis ve hizmetlerini sunar.

Profesyonel WordPress Bakım Desteği

Tarihçe

İhtiyacınız olduğu ölçüde ÖLÇEKLİ geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. İşiniz ve web siteniz büyüdükçe, ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri sunuyoruz.

Gişirimici Ekibimize katılın

Birlikte süper sevdiğimiz projeler yapabileceğimiz çalışma arkadaşları arıyorum. E-ticaret ,CMS ve Dijital pazarlama konusunda tecrübeli iseniz tabiki birde mutlaka Girişimci ruha sahipseniz bu formu doldurabilirsiniz. Kolaylıklar.

Wordpress ve E-ticaret Destek Bakım ve Güncelleme Servis ve Hizmetleri

Web sitesi yönetim , güncelleme ,e-ticaret sitesi servislerimiz, online platformlarda başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz servis ve hizmetleri size sağlamaktadır