Google Ads Reklamları

Dünya’nın en fazla kullanılan arama motoru Google ile kullanıcıların tamda aradıkları sırada ürün ve hizmetlerinize ulaştırmanın en hızlı yolu Google Ads reklamları ile işletmenizi büyütün, pazarlama hedeflerinize ulaştıracak etkili reklam biçimleriyle potansiyel müşterilerinize ulaşın!

Geleneksel medya reklamlarından en büyük farkı reklam bütçenizi kontrol etme ve anında sonuçları analiz edebilmemizdir.

Google Ads ile hedeflerinize, pazarlama stratejilerinize uygun reklam modelleriyle yeni kitlelere ve daha önce sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılarınıza özel reklamlar sunma olanağı bulunmaktadır.

Arama Ağı reklamları ile; kullanıcılar Google’da ürün ve hizmetlerinizle ilgili arama yaptıkları anda sponsorlu metin reklamlarda görünürsünüz. Kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenize giriş yaptıklarında ücretlendirilirsiniz.

Görüntülü Reklam Ağı ile; hedef kitlenize uygun seçeceğimiz web sitelerinde, Gmail’de ve mobil uygulamalarda banner, metin ve dinamik ürün reklamlarıyla kullanıcılarınıza ulaşırsınız. Kullanıcılar etkileşime girdikleri reklamlarınızı tıklayıp web sitenize giriş yaptıklarında ücretlendirilirsiniz.

Video reklamları ile; bir milyardan fazla kullanıcının bulunduğu Youtube’da istediğiniz kitleyi yaşa, cinsiyete, konuma ve ilgi alanlarına göre hedefleyebiliyorsunuz. Firmanızın mesajını etkili bir şekilde hedef kitlenize ulaştırırken yanlızca etkileşime girdiklerinde ödeme yaparsınız.

Uygulama reklamları ile ; mobil uygulamanızı Google’da İOS veya Android kullanıcılarına kolayca tanıtabilirsiniz. Uygulamanızı indirmesini istediğiniz kullanıcılara göre bütçeniz dahilinde reklamlar gösterilir.